Jak probíhá dovoz na míru?

1

Po dohodě značky a modelu vozidla, jej vyhledáme na patřičné aukci v USA nebo Kanadě. Po vzájemném odsouhlasení a vyřízení všech formalit s tím souvisejících (závazná objednávka), zajistíme všechny potřebné úkony spojené s přepravou vozidla.

2

Následně bude vozidlo přepraveno po kontinentu a naloženo do kontejneru.

3

Dále bude kontejner naložen na loď a pak už zbývá jen, čekat až loď dorazí do přístavu v německých Bremách.

4

Zde bude vozidlo procleno, naloženo na kamion a dopraveno na místo určení.

5

V případě koupi poškozeného vozidla, provedeme opravu s pomocí ověřeného a garantovaného servisu.

6

V této fázi můžeme vozidlo osadit vámi požadovaným doplňky, které budou dohodnuty nad rámec zakoupené výbavy. Např. tažné zařízení, střešní hagusy, případně přestavba na LPG atd.

7

Po celé kompletaci, opravě, vyčištění a otestování bude vozidlo zaregistrováno se zapsáním všech potřebných výjímek do technického průkazu.

8

V tento okamžik může dojít k předání a otestování vozidla i z Vaší strany. Pokud bude spokojenost na obou stranách, plácneme si a odjíždíte svým novým autem směrem domů.

Ručíme za kvalitu

Vždy nám jde o to, aby zákazník byl seznámen s původem vozidla, protože na trhu s ojetými vozy se americké vozy prodávají z 99% po havárii a ne vždy po malé. Z tohoto důvodu kupujeme v USA a Kanadě vozidla pouze lehce poškozená. Bohužel se stává velice často,že je tato skutečnost novým majitelům zatajena.
My si naopak zakladáme na tom, že budoucí majitel vždy ví skutečný stav vozu ještě před jeho samotnou koupí. V našich profesionálních servisech se opět auta stávají bezpečnými a spolehlivými po monoho dalších let.

To je naše kvalita!!! 

Náš servis

V rámci našeho servisu spolupracujeme se dvěma vyzkoušenými servisním dílnami s osobní vazbou a možností kontroly v každém okamžiku. 
Po dovozu a opravě vozidel vždy měníme olejové náplně i filtry v motoru a provádíme důkladnou prohlídku pro případné skryté vady, tak aby auto bylo ve 100% kondici než půjde ke koncovému zákazníkovi.

Vzhledem k tomu, že s dováženými vozidly se zpravidla po opravě moc nenajezdí, tak se samozřejmě může občas vyskytnout nějaká drobná závada. V tomto případě vše ke spokojenosti zákazníka opravujeme na naše náklady, pokud ve smlouvě není uvedeno jinak. 

Vždy bereme zřetel na spokojenost zákazníka, neboť na kladných referencích nám velmi záleží a je to známka kvalitních služeb a práce, kterou odvádíme.

Vždyť auta jsou naše vášeň a životní styl.